Ubezpieczenie


Ubezpieczenie w roku szkolnym 2019/2020Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW SzkolneSzanowni Rodzice,


Niniejszym informujemy, iż w roku szkolnym 2019/2020 nasza szkoła postanowiła nie decydować o wyborze oferty grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. NNW szkolne. Nie znaczy to jednak, że kwestie bezpieczeństwa uczniów są nam obojętne.

Spośród ofert ubezpieczenia NNW Szkolnego, jakie otrzymaliśmy od różnych Towarzystw, za najbardziej korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali T.U. S.A. dostępne na stronie www.bezpieczny.pl (zakładka Dziecko). Brak decyzji o ubezpieczeniu grupowym pozwala nam na pozostawienie Rodzicom niezależności w wyborze ubezpieczenia dostosowanego do jego oczekiwań, preferencji i potrzeb. 

Z tego względu polecamy skorzystanie z portalu Bezpieczny.pl, gdzie Rodzic spośród
6 wariantów ubezpieczenia może wybrać zakres i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom. Dodatkowo, jako placówka otrzymaliśmy specjalny link umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia z 10% zniżką.https://bezpieczny.pl/szkola-podstawowa-gimnazjum/40057Dodatkowym atutem oferty Bezpieczny.pl jest możliwość - w ramach jednej polisy - ubezpieczenia wszystkich swoich dzieci, będących w różnym wieku i na różnym etapie nauczania, uczęszczających do innych placówek, z możliwością wybrania dla każdego z nich innego wariantu ubezpieczenia.

Przy zakupie ubezpieczenia na portalu Bezpieczny.pl zachęcamy do skorzystania
z powyższego linku lub własnoręcznego wpisania przy zakupie dedykowanego Kodu Opiekuna 40057, obie te opcje gwarantują uzyskanie 10% rabatu od składki na wszystkie ubezpieczone dzieci.


ZAKUPU TEGO NALEŻY DOKONAĆ NAJPÓŹNIEJ DO 31 SIERPNIA 2019, BY UNIKNĄĆ PRZERWY W UBEZPIECZENIU DZIECKA.

OCHRONA ROZPOCZYNA SIĘ NASTĘPNEGO DNIA PO OPŁACENIU SKŁADKI.


W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z :


Mariusz Bolik 

tel. 668840932 lub 784 690 999

e-mail: mbolik@bezpieczny.pl