22 października na stadionie w Zabrzegu odbył się 
XIV Bieg śladami ks. Józefa Londzina
naszą szkołę reprezentowało 31 zawodników. /galeria/
Wyniki:

Nicola Osowiec I miejsce

Nicole Stasik II miejsce

Maksymilian  Klimczak III miejsce

Oliwia Zarzyna IV miejsce



·         Paweł Machalica 13 miejsce

·         Arkadiusz Kuś 16 miejsce

·         Adrian Sałaciak 17 miejsce

·         Aurelia Kajstura 9 miejsce

·         Kamil Baścik 10 miejsce

·         Mariusz Moryto 16 miejsce

·         Konrad Piątek 19 miejsce

·         Weronika Neter 16 miejsce

·         Agnieszka Zeman 18 miejsce

·         Weronika Tittor 20 miejsce

·         Łukasz Wizner 9 miejsce

·         Kacper Gawlas 10 miejsce

·         Michał Grzebelec 13 miejsce

·         Amelia Danel 14 miejsce

·         Jan Boczek 25 miejsce

·         Piotr Buczek 29 miejsce

·         Jagoda Ochal 12 miejsce

·         Jagoda Jarek 13 miejsce

·         Nikodem Miklar 12 miejsce

·         Bartłomiej Paluch 19 miejsce

·         Paweł Strządała 20 miejsce 

·         Emilia Zarzyna 5 miejsce

·         Milena Wilk 18 miejsce

·         Małgorzata Tittor 22 miejsce

·         Norbert Łukosz 14 miejsce

·         Konrad Sobota 17 miejsce

·         Maksymilian Zbijowski 24 miejsce


27 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział 
w  Sztafetowych Biegach Przełajowych. 
Chłopcy zajęli VI miejsce a dziewczyny IV. Gratulujemy!










JUBILEUSZOWY X MEMORIAŁ 
HENRYKA PUZONIA
NASI ZWYCIĘZCY
                          I MIEJSCE: 
Nicola Osowiec /kategoria wiekowa 2004/
II MIEJSCE: 
Nicole Stasik /kategoria wiekowa 2004/







III MIEJSCE:
                           Kinga Pondo /kategoria wiekowa 2008/



IV MIEJSCE: 
Klaudia Janik /kategoria wiekowa 2007/
V MIEJSCE: 
Julita Józkowiak /kategoria wiekowa 2007/






III MIEJSCE:
          Maksymilian Klimczak /kategoria wiekowa 2004/






Gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych rezultatów 
i satysfakcji na mecie. 
Dla każdego z Was meta biegu była Zwycięstwem.