ZABAWA ANDRZEJKOWA

Szanowni Państwo, w tym roku po raz kolejny Rada Rodziców  organizuje Zabawę Andrzejkową 10.11.2018 w Czechowicach-Dziedzicach w sali Złota Korona.

Zwracamy się do wszystkich Rodziców z uprzejmą prośbą o przekazywanie rzeczy, które mogą być wykorzystane, jako „fanty” w loterii organizowanej w trakcie zabawy. Mogą to być książki, zabawki, drobne upominki, biżuteria, mile widziane są talony na usługi – bezpłatne lub rabatowe i wiele innych. Fanty można przekazać wychowawcy klasy do 31.10.2018

Prosimy również o upieczenie jednego ciasta na klasę i przyniesienie 09.11.2018 do kuchni szkolnej. Bardzo dziękuję i zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy.

Przewodnicząca Rady Rodziców

Katarzyna Piekarz

DAROWIZNY

Ewentualne darowizny prosimy kierować na konto Rady Rodziców
przy Szkole Podstawowej nr 2 im Powstańców Śląskich
w Ligocie

Bank Spółdzielczy Czechowice-Dziedzice

Nr rachunku: 03 8453 0002 0000 1863 2000 0010

ORGANIZATORZY AKCJI ZIMA 2018r.
serdecznie dziękują rodzicom
za ufundowanie poczęstunku w wysokości 295,20 zł,
w trakcie trwania półkolonii.

Jasełka - podziękowanie

Rada Rodziców bardzo dziękuje wszystkim rodzicom za upieczenie pysznych ciast,
pomoc przy ich krojeniu, w organizacji kiermaszu oraz w sprzątaniu krzesełek po Jasełkach.

Zabawa andrzejkowa - podsumowanie

W dniu 18 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa zorganizowana przez Radę Rodziców. Dziękuję wszystkim rodzicom, którzy dostarczyli przepiękne podarunki w postaci bonów, kosmetyków, książek...., które mogliśmy wykorzystać jako nagrody za "cegiełki". Bardzo dziękuję wszystkim mamom, które upiekły przepyszne ciasta. Pani Magdzie Szwed za podarowanie ponad 100 sztuk róż oraz Pani Monice Gryga-Revutski za ufundowanie pięknego tortu.

Pragnę podziękować wszystkim tym  rodzicom, którzy pomogli w organizacji zabawy,  przy pakowaniu nagród, babeczek, obsłudze bufetu oraz w kuchni  (Paweł Hałas, Aneta Krech, Danuta Machalica, Sandra i Grzegorz Truss, Ula Grzebelec, Lucyna Boczek, Anna Mikołajczyk, Marcin Olenkiewicz, Izabela Majcherczyk). Panu Stanisławowi Błachut za piękny wystrój Sali oraz całej obsłudze „Wrzosowej.”, zespołowi Show Band za wspaniałą muzykę.

Dziękuję Pani Marioli z sekretariatu szkoły za zapisy na zabawę i sprzedaż biletów.

Wszystkim gościom za udział i za ich szczodre serca, w szczególności panu Witoldowi Grab, bardzo serdecznie dziękuję. Nasza zabawa przyniosła dochód w wysokości 3550 zł, który postaramy się na pewno mądrze spożytkować.

Przewodnicząca Rady Rodziców

Katarzyna Piekarz

Nowe stanowisko komputerowe

Na wniosek rodziców klasy 3 a Rada Rodziców jednogłośnie postanowiła zakupić nowy zestaw komputerowy do pracowni informatycznej. Pieniądze na ten cel zostały już przekazane i mamy nadzieję, że już w listopadzie stanowisko będzie czynne.

Wniosek o zakup pomocy dydaktycznych

Składka na Komitet Rodzicielski

Rada Rodziców ustaliła składkę na Komitet Rodzicielski w wysokości 50 zł od najstarszego dziecka
/kolejne dziecko 25 zł/. Wpłaty będzie można dokonać u skarbników klasowych na kolejnym zebraniu z rodzicami.