/kody dostępowe dla rodziców do MobiDziennika - u wychowawcy/

V EDYCJA CYKLU "BIEGIEM PO ZDROWIE"

Rusza V edycja cyklu biegowego "Biegiem po zdrowie"
w roku szkolnym 2019/2020.
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem.

PILNE!
UBEZPIECZENIE 2019/2020 - KOMUNIKAT DLA RODZICÓW

PROGRAM LOKALNY "KOPERTA ŻYCIA"

Ośrodek Pomocy Społecznej w Czechowicach-Dziedzicach realizuje program „Koperta życia”. Założeniem programu
jest szybkie udzielenie pomocy osobom  w wieku powyżej 60 roku życia, w przypadku  konieczności wezwania ratowników medycznych,w warunkach bezpośredniego zagrożenia życia lub w trakcie wizyty lekarskiej w domu.
            Koperta życia” to pakiet składający się z karty informacyjnej, koperty i naklejki na lodówkę. Karta informacyjna jest źródłem informacji dla ratowników medycznych lub innych służb ratowniczych.
             W celu przystąpienia do programu należy zgłosić się do Ośrodka Pomocy Społecznej. Istnieje także możliwość zgłoszenia się w naszej szkole, np. poprzez wysłanie wiadomości na MobiDziennik/na konto Alicji Krupy/.