/kody dostępowe dla rodziców do MobiDziennika - u wychowawcy/

ZAPROSZENIE

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości."
/Józef Piłsudski/

Dyrekcja, nauczyciele
oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Ligocie
zapraszają na wieczór patriotyczny,
który odbędzie się 27 listopada 2018 roku o godzinie 16:30.

Zapraszamy!

"BIEGIEM PO ZDROWIE" - INFORMACJA DLA RODZICÓW

Ruszyła IV edycja cyklu biegowego "Biegiem po zdrowie".
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz informacjami dotyczącymi

PROGRAM LOKALNY "KOPERTA ŻYCIA"

Ośrodek Pomocy Społecznej w Czechowicach-Dziedzicach realizuje program „Koperta życia”. Założeniem programu
jest szybkie udzielenie pomocy osobom  w wieku powyżej 60 roku życia, w przypadku  konieczności wezwania ratowników medycznych,w warunkach bezpośredniego zagrożenia życia lub w trakcie wizyty lekarskiej w domu.
            Koperta życia” to pakiet składający się z karty informacyjnej, koperty i naklejki na lodówkę. Karta informacyjna jest źródłem informacji dla ratowników medycznych lub innych służb ratowniczych.
             W celu przystąpienia do programu należy zgłosić się do Ośrodka Pomocy Społecznej. Istnieje także możliwość zgłoszenia się w naszej szkole, np. poprzez wysłanie wiadomości na MobiDziennik/na konto Alicji Krupy/.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem konsultacji nauczycieli
w I semestrze roku szkolnego 2018/2019