"Zielona szkoła" - fotorelacja

 DZIEŃ I"Komu w drogę, temu czas"
 DZIEŃ II Pierwsze plażowanie
 DZIEŃ IIIPoranne zabawy w basenie. Zabawy na plaży - konkurs na najgłębszą dziurę.
 DZIEŃ IV Całodniowa wycieczka - "Ogrody tematyczne Hortulus"
w Dobrzycy, Wycieczka do Kołobrzegu
 DZIEŃ VPlażowanie - budujemy zamki z piasku. Konkurs - "zamek
z piasku". Delektowanie się nadmorskimi przysmakami. Rozsuwany most. Zabawy na basenie.
 DZIEŃ VI Zabawy na plaży. Kąpiel w basenie na terenie ośrodka. Śpiewanie piosenek o tematyce żeglarskiej. Zajęcia plastyczne - malowanie figurek z gipsu. Zabawy w rytmie disco.
NIESPODZIANKA :)Choć jesteśmy daleko o Dniu Mamy pamiętamy - naszym najukochańszym MAMUSIOM życzenia, całuski i uściski przesyłamy . Kochamy Was ❤️
 DZIEŃ VIISpacer plażą w drodze do kościoła, zabawy ruchowe. 
Pobyt w Parku Wodnym „Jan” w Darłówku. Dyskotekowe zabawy.
 DZIEŃ VIIIKonkurs na najładniejszy napis związany z Zieloną Szkołą. Zabawy na plaży. Inhalacje. Plażowanie - cieszymy się letnią pogodą. Wręczenie nagród za udział w konkursie. Nadmorskie przysmaki. Kąpiel w basenie na terenie ośrodka.
 DZIEŃ IXWycieczka do „Wioski Hobbitów” w Sierakowie. Udział w grze terenowej „Hobbit tam i z powrotem”. Nasza stołówka. Przejażdżka widokowym autokarem. Korzystamy z pięknej pogody, bawiąc się na plaży.Zachód słońca - tak piękny tylko w Darłówku. 
 DZIEŃ XPoranne zabawy na basenie, bo każdy dzień zaczynamy w świetnym humorze. Szukanie bursztynów na plaży. Konkurs na najładniejsze zwierzątko morskie. Korzystamy z pięknej pogody. Zabawy sportowe na plaży. Wyjście na miasto - gofry i lody muszą być :-)) Ognisko.
DZIEŃ XIBasenowe zabawy. Ostatnia kąpiel. Konkurs piosenki - "Pirackie szanty". Pobyt na mieście. Zachód słońca. 
DZIEŃ XII Zabawy na plaży. Radosny Dzień Dziecka na „zielonej szkole”. W naszych pokojach fajnie jest :-) Gimnastyka korekcyjna. Rejs statkiem „ Król Eryk I”. Wejście na latarnię morską w Darłówku. Niespodzianka dla dzieci od pani Zosi - właścicielki ośrodka „Gniewko”- LODY na deser. NEPTUNALIA - „chrzest morski”. Konkurs piosenki żeglarskiej - szanty. Ostatnia dyskoteka. 
 DZIEŃ XIIIRejs tramwajem wodnym do Darłowa. Ostatni zachód słońca. Zwiedzanie Zamku Książąt pomorskich w Darłowie oraz Darłowa. Pożegnanie z ośrodkiem „Gniewko” i Darłówkiem. 
DZIEŃ XIVWracamy - opaleni, zadowoleni, uśmiechnięci. „Zielona szkoła” dobiega ku końcowi, było cudownie, fantastycznie. Będziemy tęsknić za „Gniewkiem”, Darłówkiem, morzem i plażą.  Za codziennym gwarem, głośnym śmiechem, zbiórkami... Pogoda dopisała nam wyjątkowo, takich upałów nad Bałtykiem nie ma nawet latem. Najbardziej cieszą słowa dzieci „ proszę pani, muszę tu wrócić, w przyszłym roku na pewno zapiszę się na kolonie” 😁